logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Karpuz Aromalı Tekli Sakız 200'lü

First Karpuz Aromalı Tekli Sakız 200'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Karpuz Aromalı Tekli Sakız 200'lü

First Karpuz Aromali Sakiz Tekli 200’lü

1996 yılından beri Türkiye’de satış yapan first markasının karpuz aromalı sakızı şekersiz bir sakızdır. Karpuz aromalı sakız yapılırken şeker yerine tatlandırıcı kullanılır. Ağızda ferahlamaya neden olan bu sakız tadı ve ferahlatıcı özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilir. Karpuz aromalı sakızı kullanarak ağzınızın ferahlamasını ve damağınızda hoş bir tadın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Karpuz aroması ile ağızınızda tatlı bir aroma bırakan sakız nefesinizin güzel kokmasına da yardımcı olur. Şekersiz tatlandırıcı olan bu sakızı market raflarında bulabilirsiniz. Ürün sevilerek tüketilir. Ürünü her an çantanızda taşıyarak nefesinizin kötü koktuğunu düşündüğünüz ya da ağzınızı ferahlatmak istediğiniz durumlarda kullanabilirsiniz. First karpuz aromalı sakız tekli 200’lü olarak paketlenir ve satış sunulur. Bu ürüne market raflarından ulaşabilirsiniz.

Karpuz aromalı sakız herkesin çantasında taşıması gereken bir ferahlatıcıdır. Sakızın aroması ağzınızı ferahlatmakla kalmaz aynı zamanda nefesinizde oluşan kötü kokuyu da maskeler.  First karpuz aromalı sakız en çok tüketilen ve satın alınan ürünler arsında kendisine yer bulmuştur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.