logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Quantum Tablet 15'li
  • resm Finish Quantum Tablet 15'li

Finish Quantum Tablet 15'li

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 24,99 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 167,93 TL 199,94 TL
Birim Fiyat: 20,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Quantum Tablet 15'li

Finish Quantum tablet  yalnızca tek bir kapsül ile  temizleme ve aynı zamanda muhteşem parlaklaştırma etkisini, bir arada sunmaktadır. İçerisinde bulundurduğu özel formülü ile birlikte bulaşıklar, istenilen kalitede yıkanır. Çizilme koruması bulunduran Finish Quantum bulaşık makinesi tableti, kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.
Finish tarafından üretilen ve bulaşık deterjanı seçeneklerinde en iyisi olarak bulunan Quantum, güçlendirilmiş formülü ile yer almaktadır. Tek bir tablet içerisinde eşsiz koruma, muhteşem temizleme ve beraberinde parlaklaştırma özellikleri yer alır.
Bulaşıklarda çizilme,  renkli ya da  desenli tabaklarda solma gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır.Ürün kullanıcıların aradığı etkinin tamamını gösterir. Bulaşık makinasında herhangi bir kireçlenme ya da buna benzer durumların yaşanılması da önlenmektedir.
İçeriğinde bulundurduğu powerballs teknolojisi ile bulaşıklar  yıkanırken, üstün bir performans sağlanır. Böylelikle oldukça zorlu yemek kalıntıları da etkili bir şekilde  temizlenmektedir. Yağlı ve donmuş kirlerde, artık tek yıkama ile oldukça etkili bir sonuç görülür. Beklenilenin ötesinde bir güç!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.