logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 72'li
  • resm Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 72'li

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 72'li


Adet Fiyatı : 114,96 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 459,80 TL
Birim Fiyat: 114,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 72'li

Finish Quantum Tablet 72’li

Finish Quantum Tablet kutularında 72 adet bulaşık makinesi tableti bulunmaktadır. Finish Quantum Tabletler çoklu oda teknolojisine sahip olan bulaşık makinesi tabletleridir. Zorlayıcı ve kurumuş tüm lekeleri bu tabletleri kullanarak yok edebilirsiniz.

Ardında herhangi bir leke bırakmadan temizlik yapabilen tabletler aynı zamanda güçlü bir parlaklık etkisine de sahiptir. Tek bir yıkama ile farkını gösterebilen Finish Quantum bulaşık makinesi tabletleri ekonomik bir şekilde kullanabileceğiniz tabletlerdir.

Temizliğinizi ve hijyeninizi önemsiyorsanız son derece etkili sonuçlar alabileceğiniz Finish Quantum bulaşık makinesi tabletlerine bulaşık deterjanı kategorimizden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi verebilmek için Bizim Toptan internet mağazasını kullanabilir ve siparişlerinizin hızlı bir şekilde adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.