logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 50'li

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 50'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 50'li

Finish Quantum Tablet 50’li 

Bulaşık makinelerinin olmazsa olmazı Finish Quantum tablet 50’li ile, en üstün performansı bulaşıklarınızda hissedeceksiniz. İçerisinde bulunan 50 adet tablet ile 50 yıkama da farkı hemen görecek ve devamlı satın alacaklarınız arasında olacaktır.

Finish markası, bu konu da çok iddialı ve geliştirdikleri yüksek teknoloji ile tasarladıkları bu tabletler en zorlayıcı lekeleri bir çırpıda sökerek bulaşıklarınıza ayrıca parlaklık kazandıracaktır. 

Hemen hemen herkesin isteyeceği bir parlaklık ve leke bırakmayan pikmentleri içeren Finish quantum tabletleri, makinenize hiçbir zarar vermeden tüm bu zorlu işlemleri yapabilen tek adres! 

Finish quantum, makine temizlemede adeta çığır açmış denilebilir. Elinizle asla yapamacağınız güçlü temizleme ve her bir tabletin içerisinde çift etkili formülü kiri, pası, zorlu lekeleri söküp atacaktır. Geliştirdikleri çoklu oda teknolojisi ile böylesine kaliteli temizlik sadece Finish quantum da vardır. Suyun önemi ve kullanım miktarı son zamanlarda daha da artmış ve bu konuda kamu da epey reklamlar yapılmıştır. Finish quantum sayesinde makineleriniz fazla su harcamadan tertemiz olup tasarrufunu sizin için yapacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.