logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Powerball Bulaşık Makinesi Tableti 125'li

Finish Powerball Bulaşık Makinesi Tableti 125'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Powerball Bulaşık Makinesi Tableti 125'li


Finish Powerball Professional, bulaşık makinelerinizin çok daha etkin şekilde çalışmasını sağlar. Bu koşulda elle yıkama tamamıyla ortadan kalkacak ve sorunsuz bir biçimde makinelerinin bulaşıkları tertemiz hâle getirecektir.
Finish Powerball Professional Etkisi
Oldukça ideal tasarımlara sahip olan ürün, çalıştırmada makinenize destek olur. Bu aşamada kirlerin ve yemek artıklarının giderilmesini sağlar ve makinenizin içerisinde yağ birikmesini önler. Oldukça uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış olup, son derece kullanışlıdır. Tablet hâlinde bulunması, herhangi bir dağılma ya da dökülme sorunları teşkil etmez. Doğrudan makinenin tablet gözüne bırakılabilir. Bu aşamadan sonra yıkama işlemi başlayacak ve sonuçlar elde edilecektir.
Son derece kullanışlı olan Finish Powerball Professional, her evde bulunması gereken bir üründür. Bulaşık makinelerinin yıkama işlemi sırasında çoğu yemek artığını normal şartlarda gidermesi mümkün değildir. Kullanılacak olan bu tabletlerle birlikte, oldukça parlak ve tertemiz bulaşıklar ortaya çıkacaktır. Ürün kullanım kolaylığı açısından ideal olup, yüksek adetlik olmasıyla birlikte alındıktan sonra uzun bir süre kullanılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.