logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Klasik Bulaşık Makinesi Jel 1,3 L

Finish Klasik Bulaşık Makinesi Jel 1,3 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Klasik Bulaşık Makinesi Jel 1,3 L

Finish Klasik Jel 1200 ML

Finish Klasik Jel deterjan 1200 mililitrelik özel kutusunda satışa sunuluyor. Son derece güçlü bir parlaklık elde edebileceğiniz Finish bulaşık deterjanı aynı zamanda makinelerinizin kireçlenmemesi için özel tuz formüle de sahip.

Kısa programlarda tek bir yıkamada etkili sonuçlar elde edebileceğiniz Finish Klasik Jel sayesinde en zorlu yemek artıklarını bile temizleyebilirsiniz. Lekelerin daha kolay bir şekilde çıkmasını istiyorsanız temizlik öncesinde sıcak bir suda bir süre bulaşıklarınızı bekletebilirsiniz.

Bulaşık suyunun hemen kirlenmemesi için ise yemek artıklarını tamamen temizlediğinizden emin olmalısınız. Bulaşık deterjanı kategorimizde sizlere sunduğumuz Finish Klasik Jel bulaşık deterjanlarının siparişlerini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.