logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 55'li
  • resm Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 55'li

Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 55'li


Adet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 55'li

Finish Hepsi Bir Arada 55'li, çoğunluğun severek kullandığı bir üründür. İnatçı bulaşık lekelerini tek seferde çıkartan bu muhteşem tablet, en güçlü kirleri arındırma formülü bulundurur. Sabahtan akşama kadar biriken her bulaşığınız, tek bir tablet sayesinde temizlenir.
İçeriğinde bulunan güçlü formülü yemek kalıntıları, zorlu lekeler ve yağ lekeleri gibi  temizlenmesi zor durumlarda, muhteşem bir performans göstermektedir. Aynı zamanda powerball özelliği ile birlikte de, bulaşıklarınıza gözle görülen bir parlaklık oluşur.
Kurumuş yemek lekeleri çoğu zaman kişilerin en zorlandığı lekelerdir. Ancak Finish Hepsi Bir Arada bulaşık makinesi deterjanı ile birlikte saniyeler içerisinde temizlenir.
Jel ve toz ile birlikte muhteşem bir formül oluşturması, kirlere karşı güçlü bir etki sağlar. Bununla birlikte parlatıcı etkisi yanında muhteşem kokusuyla da, yıkama bittikten sonra hoş bir koku yayılır. Çoğunluğun severek kullandığı ürünü, sizde bulaşık makinanız için tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.