logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tablet 80'li

Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tablet 80'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tablet 80'li

Finish Hepsi Bir Arada 80’li

Yeni ve güçlenen formülü sayesinde daha da iyi olan Finish Hepsi Bir Arada, harika bir parlaklık getirir. Her türlü zorlu kiri lekeyi temizler. Tek yıkamada dahi kurumuş yemek tabakları karşısında etkili bir performans göstermektedir. Yenilenen formülü sayesinde buğulanmaya karşı, kireç kalıntılarına karşı koruma sağlar. Finish Hepsi Bir Arada sayesinde bardaklarınız ilk günkü görünümünü kaybetmez.

1987 yılından bu yana bulaşıklarınız için teknolojik çözümler üreten Finish, kaliteli ürünleriyle bilinmektedir. Finish Hepsi Bir Arada 80’li Bulaşık Tableti ile sizlere her yıkamada güçlü temizlik imkânı sunuyor. Bulaşık makinesi üreticilerin de önerisi olan Finish Hepsi Bir Arada 80’li tabletlere sizde hemen sahip olabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan toz deterjan ile zorlu kirleri yok ederken, jel kısım yağları, üzerinde bulunan Powerball ile de mükemmel parlaklık sağlar. Siz de bu harika ürünü denemek isterseniz zahmetsiz bir şekilde sepetinize ekleyebilir, istediğiniz miktarda ve istediğiniz adrese gönderim için Bizim Toptan alışveriş sitesinden siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişleriniz özen ile paketlenir, kargoya verilir.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.