logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 9 kg

Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 9 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 9 kg

İnsanlar nasıl ki hayatlarını devam ettirebilmeleri adına yemek ve suya ihtiyaç duyarsa eşyaların da birtakım ihtiyaçları bulunmaktadır. Özellikle elektronik eşyalar uzun ömürlü olması için daha çok bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bulaşık makinenizin sağlıklı bir şekilde çalışması ve uzun ömürlü olması için Finish Tuz sizler için tasarlanmıştır.
Bulaşık makinelerinin tabak, çatal vb. eşyaları daha iyi temizlemesi için bulaşık makinesi tuzu büyük öneme sahiptir. Bu tuzlar sayesinde eşyalarınız daha iyi bir şekilde temizlenir, kir ve su lekesi gibi lekelerin kalmasını engeller.
Finish Tuz sayesinde bulaşık makinenizin ömrünü de uzatabilirsiniz. Bulaşık makinesinin gözüne koyacağınız bir miktar tuz sayesinde kireçlenme gibi bir durumun da önüne geçebilirsiniz. Tuzun varlığı ile makineler daha iyi bir şekilde temizleme işlemi sağlar ve makineler daha uzun ömürlü olabilmektedir.
Finish Tuz hali ile bizim toptan marketlerinde uygun fiyatlarla yer almaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.