logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Tahin 550 g

Filiz Tahin 550 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Tahin 550 g


Filiz tahin, pekmezle birleştiğinde eşsiz tatlar ortaya çıkarır. İçerisinde bulunan artı vitaminler sayesinde oldukça faydalı ve sistemler için yararlıdır. Bu sayede her an tüketilebilir.
Filiz Tahin Faydaları
İnsan sağlığına büyük katkıları bulunan tahin ve pekmez, güçlenmeyi destekler. Bu sayede kişisel gelişimine yeni başlamış olan çocukların, kemikleri ve boy uzamaları çok daha hızlı olacaktır. Filiz tahin, hem kahvaltıda, hem de diğer öğünlerde tüketilebilir. Oldukça lezzetli içeriklere sahiptir ve pekmezle karıştırıldığında enfes bir tat oluşturur. İdeal ve standart boyutlara satışa sunulmuştur. Bu sayede alındıktan sonra birkaç hafta sizlere yetecektir.
Tüketimi ve kullanımı hem sağlık hem de doyuruculuk açısından son derece etkilidir. Bu süreçte pekmezle belirli bir kıvama gelene kadar karıştırılır. Genel olarak helva görünümü kazanacak olan tahin ve pekmez, çocuklarda ya da yetişkinlerde büyük etkiler oluşturur. Bu sayede beyin ve kas gelişimi desteklenir. Özellikle spor yapan kişiler için önemli bir kaynaktır. Bu sırada karıştırılıp kıvama geldiğinde rahatlıkla tüketilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.