logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Sade Helva 80 g

Filiz Sade Helva 80 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Sade Helva 80 g


Filiz Sade Tahin Helva, en sevilen tatlardan biridir. Farklı boyutları bulunmaktadır, 80 gram boyutu da bunlardan biridir. 50 gram boyutuna göre daha uzun süre gitmektedir. Fakat ambalajının kalitesi ve güvenirliği sayesinde ne kadar uzun süre kalırsa kalsın bozulma yapmayacaktır.
Filiz Sade Tahin Helva Özellikleri
Filiz Sade Tahin Helva, özellikleri bakımından Türk mutfağının olmazsa olmaz lezzetlerinden biridir. Özellikle kış sofralarında ve kahvaltılarda büyük, küçük herkes tarafından afiyetle yenir. Kalabalık aileler için daha uygun olan 80 gram sade tahin helvası ufak bir parçası dahi doyuracaktır. Helvanın doyurucu özelliği bulunmaktadır.
Sadece bu da değil, pek çok sağlığa yararlı özelliği bulunmaktadır. İçeriğinde tahin dışında bol miktarda susam da kullanılmaktadır. Bu sayede susamın yararlı özelliklerini de almaktadır. Sade tahin helvasını çay, kahve gibi içeceklerle beraber ikram edebilir ya da tatlılarınızın içinde kullanabilirsiniz. Lezzetli aroması ve yoğun tahin tadı ağzınızda yayılırken size güzel dakikalar yaşatacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.