logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Sade Helva 500 g

Filiz Sade Helva 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Sade Helva 500 g


Filiz Helva Sade özellikle kahvaltılarda ve diğer öğünlerde tüketebileceğiniz bir besindir. Helva köklü bir geçmişe sahiptir. Yüzyıllardır farklı görünüm ve çeşitleri ile damaklara lezzet şöleni yaşatmıştır. Büyük, küçük herkesin severek tükettiği helvalar Filiz markası kalitesi güvencesindedir.
Filiz Helva Sade Özellikleri
Filiz Helva Sade susamın eşsiz tadı ve helvanın mükemmel aromasının birleşiminden ortaya çıkmaktadır. Özellikle Türk yemek kültüründe sade helva sofraların olmazsa olmazlarından biridir. Özellikle kışın balık sofralarında mutlaka sade helva bulunur. Lezzetli ve oldukça faydalıdır.
Sade helvanın yapımında bol miktarda susam kullanılır. Bu yüzden susamın faydalarına da sahiptir. Üstelik düzenli tüketilirse sağlık açısından da faydalarını ortaya koyar. Helva tok tutucu özelliğe sahiptir. Dolayısıyla fazla kilo almanızı da engelleyecektir. Kahvelerin, çayın yanında da ikram edebileceğiniz Filiz sade helva ambalajı oldukça sağlamdır. Helva içerisinde güvenle saklanır, açıldıktan kısa süre sonra tüketilmesi uygundur. En sevilen helva çeşitlerinden biri olan sade helva tatlıların içinde de kullanılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.