logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Sade Helva 1 kg

Filiz Sade Helva 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Sade Helva 1 kg

  Filiz Helva Sade lezzet düşkünlerinin aradığı özelliklere sahip kaliteli bir ürün. Filiz çıkardığı tüm çeşitlerde olduğu gibi helvada da çığır açan bir tadı yakalamaya başardı. Onu bu kadar kaliteli yapan şey ise malzemelerini özenle en iyilerden seçmesidir.
Büyük bir mutluluk isteyenlere Filiz Helva Sade eşsiz bir lezzet. Üstelik tamamen uygun fiyata. Filiz markasının kalite kontrollerden geçmiş temiz fabrikalarından çıkan tüm ürünleri gibi tahin helvası da aradığınız lezzeti size sunacak. Eğer yiyeceklerde kaliteyi arıyorsanız Filiz helva ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.
Keyifli bir güne Filiz helva ile uyanmak aynı zamanda enerji ve gereken minerali almanızı sağlayacak. Aynı zamanda gün boyu atıştırmalıklar olmadan işlerinize odaklanabileceksiniz. Helvadaki o eşsiz tahin tadını alabilmek için sade seviyorsanız Filiz'in sizin için ürettiği helvayı tadın. İster ara öğün için ekmek arasına ister şık bir kahvaltılık sofrasına koyun. Nasıl tüketmek isterseniz isteyin damağınızdaki lezzet hep aynı güzellikte olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.