logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Makarna Fırın 500 g
  • resm Filiz Makarna Fırın 500 g

Filiz Makarna Fırın 500 g


Adet Fiyatı : 8,50 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 163,00 TL
Birim Fiyat: 8,15 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Fırın 500 g


Filiz Makarna Fırın , sofralarınızın vazgeçilmez menülerinden biri olacak. Makarna kendi başına hem doyurucu hem lezzetli hem de pratik bir besindir. Özellikle öğrencilerin gözde yiyeceklerinden biridir. Çünkü pratiktir, fakat her marka makarna bir olmamaktadır.
Filiz Makarna Fırın Özellikleri
Filiz Makarna Fırın, fırında makarna severlerin yeni gözdesi olacaktır. Makarna severler fırında makarnayı da severler. Üzerine krema ve kaşar ile harika bir lezzet ortaya çıkar. Fırında makarnanın güzel olması için makarnanın kaliteli olması gerekir. Anadolu’nun dört bir yanındaki tarlalarda çiftçilerin özenle yetiştirdiği %100 Türk buğdaylarından yapılmaktadır. Ambalajı da oldukça kaliteli ve sağlamdır.
Filiz Makarna Fırın  Pişirme Önerileri
Filiz fırında makarna lezzetli sunumlarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Hem misafirlerinize hem de kendinize yapabileceğiniz fırında makarna içerisinde durum buğdayı irmiği, eser miktarda soya ve yumurta bulundurmaktadır. Yapımı da oldukça kolaydır, suyun içinde yumuşama ve kırılma yapmaz. Kolay pişer ve lezzetli tadıyla makarnadan dahi mükemmel lezzetler çıkarmanızı sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.