logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Kakaolu Helva 80 g

Filiz Kakaolu Helva 80 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Kakaolu Helva 80 g


Filiz Kakaolu Tahin Helva sofrada aradığınız lezzeti bulabileceğiniz tek marka. Filiz çıkardığı her yiyecekte kaliteyi koruduğu gibi tahinli helva üretiminde de hassas bir şekilde işini yapmaya özen gösteriyor.
Filiz Kakaolu Tahin Helvası Fiyatları
Filiz kakaolu helvada büyük bir çığır açarak doğal malzemelerden hazırladığı ürünlerini halka arz etmiştir. Büyük başarısı grafiğini yıllardır takip etmesi tüketicilerin Filiz'e güvenmesini sağlamıştır. Kendinize ve çocuklarınıza kaliteli bir helva yedirmek isterseniz Filiz Kakaolu Tahin Helva alışverişinizi tamamlayacak bir ürün. Mutlu sofralarınızda tadı damağınızdan hiç gitmeyecek olan Filiz kakaolu tahin helvası tadı ve kokusuyla bildiğiniz her şeyi size unutturacak.
Ailenizle mutlu sofralarınıza dahil edebileceğiniz filiz tahinli helva hem sizin hem de çocuklarınız sağlığını düşünerek üretilmiştir. Kakao çekirdeklerinden tahinine kadar hassasiyetle karıştırıldı ve o akıcı tadı sizlere sundu. Tahin helvada istediğiniz kaliteyi yakalayabileceğiniz tek marka Filiz, fabrikalarda dikkatle ambalajlanarak halkın sağlığını tehlikeye atmadan raflara diziliyor. Sizlerde bu lezzete sahip olmak istiyorsanız ürünlerimizi bir tıkla satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.