logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Kakaolu Helva 1 kg

Filiz Kakaolu Helva 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Kakaolu Helva 1 kg


  Filiz Helva Kakaolu sğzınıza layık tatlarla sizler için mükemmel bir ziyafet vermeye hazırlanıyor. En güzel lezzetleri bulabileceğiniz tek marka Filiz özel susam yağlarından yapılan tahinle sofranızda mükemmel lezzete kavuşmanızı sağlıyor.
Filiz Helva Kakaolu Ürün Özellikleri
  Alıştığınız helva kültüründe yepyeni bir tat bulmak isterseniz Filiz helva sizler için mükemmel bir ayrıcalık. Kaliteli malzemelerden üretilen tahinle kakaoyu tam ayarında birleştirerek ağızda dağılan bir kıvama sahip. Filiz Helva Kakaolu büyük boy paketiyle de aile boyu olduğu için aynı zamanda ekonomik bir fırsattır. Sevdiğiniz ve arzu ettiğiniz  lezzeti yalnızca Filiz kakaolu helva ile sofralarınızda  bulabileceğiniz harika tat şimdi bir internet uzaklığında.
Acele ederek uygun fiyata satın alabilir gününüzü lezzetlendirebilirsiniz. Filiz Helva damak tadı yerinde olan ve kaliteli yiyecekler tüketmek isteyenler için bir numaralı adres. Uzun yıllardır helvaları ile tüketicilerinin takdirini kazanan Filiz yenilenen lezzetiyle sizlerin evlerine misafir oluyor. İster kahvaltılık ister tatlılarda ve salatalarda kullanabileceğiniz helvayı Filiz farkıyla tüketin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.