logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Catering Makarna Mantı 5 kg

Filiz Catering Makarna Mantı 5 kgKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Mantı 5 kg


  Filiz Catering Mantı e şsiz tadıyla reyonlarda. Artık mantı yapmak için eski usulleri kullanmanıza gerek yok. Kaynamış suda 10 dakika pişirebilir ve hazırladığınız harika soslarla ziyafet verebilirsiniz.
Filiz Catering  Ürünleri
  Filiz son çıkardığı catering ürünleri ile başarılı işler yaparak kariyerine yakışır bir çıkış yapmıştır. Bu sayede insanlar sevdikleri yiyecekleri hem kaliteli hem de uygun fiyata yiyebilmektedir. Filiz Catering Mantı ile mantınızı şipşak hazırlayabilir ve şipşak yiyebilirsiniz. İçerisine konulan kıymalar tamamen taze dana etinden olup bol miktarda konulmaktadır. Annenizin elinden yediğiniz mantılar kadar lezzetli ve doğal.
Eğer doğal ürünler yemeyi seviyorsanız ve sağlıklı olmasını istiyorsanız o zaman hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan Filiz ürünlerini deneyin. Filiz mantı hem boyutu hem de lezzeti ile alışverişinizin vazgeçilmezi olacak. Filiz mantı usta aşçıların tarifleriyle hazırlanan mantıyı sizlerin hizmetine sunuyor. Her zaman taze ürünler kullanarak lezzetten ödün vermiyor. Bu sayede hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en kaliteli ürünler tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.