logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Catering Makarna Kısa Kalem 5 kg

Filiz Catering Makarna Kısa Kalem 5 kg


Koli Fiyatı (1 Adet) : 81,45 TL
Birim Fiyat: 81,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Kısa Kalem 5 kg


  Filiz catering kısa kalem uygun fiyatı ile sofralarınızı taçlandırıyor. En kaliteli malzemelerden üretilerek el değmeden hazırlanan makarnalar yıllardır yemeklerin gözdesi olmayı başardı. Sadece öğrenci evlerinin vazgeçilmezi değil dünya mutfaklarının da sırlarını barındırmaktadır.
Filiz Catering Kısa Kalem Fiyatı
  Sağlıklı ürünler kullanılarak hazırlanan ve özenle paketlenen filiz kısa kalem hem kalitesi hem fiyatı ile herkesin ilk tercihi olmuştur. Diğer markalardan farkı nı daha ilk başta fark edeceksin. Suya atılınca dağılan, zor pişen ya da kıvamı tutmayan makarnalar yeterince lezzet vermektedir. Bu aynı zamanda paranızın da boşa gitmesine neden olmaktadır.
  Filiz catering kısa kalem ile uzun süre ailenize ve sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz geniş sofralar kurabilirsiniz. Detaylar ise size kalmış. Bol domates soslu, kıymalı ya da yoğurtlu. Her damak tadına hitap eden filiz makarna kısa kalem sofranızı şenlendirecek.  İster soslu ister sossuz. Filiz makarnalar her haliyle parmaklarınızı ısırmanızı sağlayacak. Hep aynı çeşitten bıktıysanız Filiz’in yeni tarzı kısa kalemle siz de ağzınızı tatlandırın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.