logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Türlü 2,5 kg

Feast Türlü 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Türlü 2,5 kg

Feast Standart Türlü 2500gr

Ailenin sağlığı için en organik besini isteyen annelerin bir numaralı tercihi Feast Standart Türlü 2500gr. Kalitesini Ege’den alan yüksek besin değeri içeren bu ürün bütün annelerin rahatlıkla kullanması için en iyi şartlarda üretildi.

Hiçbir katkı maddesi olmadan, tamamen organik besinlerden oluşan Feast Standart Türlü ile harika yemekler yapmak sizin elinizde. Dondurularak saklanması sayesinde yemeklerinizi yapacağınız zaman tarladan az önce almışsınız gibi besin değerini korur.

Tarladan başlayıp sofranıza kadar gelen sürecin her basamağında güvenle çocuklarınıza yedirmeniz için özenle üretildi.

Sağlıklı olduğu kadar lezzetli de olan bu türlü sayesinde kaliteli ve damak tadınıza hitap eden yemekler yapabileceksiniz ve ailenizin sağlığının emin ellerde olduğunu bileceksiniz.

Ege güneşinde olgunlaşıp bereketli topraklarda yetişen mahsuller ile hazırlanan türlü, sağlıklı ve kaliteli yemeğin adresi olacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.