logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Taze Fasulye 2,5 kg

Feast Taze Fasulye 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Taze Fasulye 2,5 kg

Feast Taze Fasulye 2500 Gr

Feast Taze Fasülye 2500 Gr ürünü için, mevsiminde toplanan taze fasulyelerin şoklanarak ambalajlanıyor. Aynı tazeliği ile de sofralarınızda yerini alıyor. 

Feast Taze Fasulye dondurulmuş gıdaları, yemek hazırlamak için kısıtlı bir zaman dilimi olsa bile en güzel sonuçları vererek tüketicilere pratik bir deneyim yaşatıyor. Torbalı’da yetişen taze fasulyeler, Feast markasının uzman anlayışı ile el değmeden kesilip, gerekli işlemleri görüp paketlenerek tüketicilerin kullanımına sunuluyor. Herhangi bir katkı malzemesi kullanılmadan hazırlanan Feast Taze Fasulye sayesinde sofralarınızda taze fasulye lezzetine her mevsimde güvenerek yer verebilirsiniz. 

Lezzeti ile bahçeden toplayıp pişirilmiş, organik fasulye lezzetini yakalayan Feast Taze Fasulye 2500 Gr ürünü, gramajı ile de avantaj sağlıyor. Kalabalık sofraların vazgeçilmezi olacak Feast Taze Fasulye ile hem lezzetli hem de doyurucu bir öğün sizi bekliyor. 

Feast Taze Fasülye 2500 Gr ürününün paketi içerisindeki taze fasulye herhangi bir işleme gerek duymadan doğrudan pişirilebilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.