logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Soğan Halka 450 g
  • resm Feast Soğan Halka 450 g
  • resm Feast Soğan Halka 450 g

Feast Soğan Halka 450 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Soğan Halka 450 g

Feast Soğan Halka ürünü ile birlikte damağınıza şölen yaşatabilirsiniz. Soğan halkası, lezzetli atıştırmalıklardan birisidir ve besleyici özelliklere sahiptir. Bununla birlikte çalışan hanımların ya da tek başına yaşayan bireylerin kurtarıcısı niteliğinde olan bu ürün sayesinde leziz atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. İlgili ürünü tüketebileceğiniz miktarda çıkararak, kalan kısmı derin dondurucunuzda saklayabilir, tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden muhafaza edebilirsiniz. Bu nedenle ilgili ürünün uygun saklama koşullarında saklanması gerekmektedir. Öte yandan bu ürün ile birlikte damak zevkinizi çeşitlendirebilir, gelişmesini sağlayabilirsiniz. Bu da genel olarak lezzete düşkün bireyler için mutlak fayda sağlamaktadır.
Feast Soğan Halka sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde atıştırmalıklar hazırlayabilir, çok daha verimli bir şekilde ürünü tüketebilirsiniz. İnternetten ne şekilde tüketilebileceğine dair araştırma yaparak lezzet düzeyini arttırabilirsiniz. Bu nedenle ilgili soğan halkasının ne ile beraber yenebileceğini mutlaka araştırmalısınız. Öte yandan bu unsurları sağlamanız halinde ilgili üründen alacağınız zevk de artış gösterecektir. Sitemiz üzerinden ilgili ürünü inceleyerek sipariş verebilir, sonrasında tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.