logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Soğan 450 g

Feast Soğan 450 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Soğan 450 g

Feast Dondurulmuş Soğan ürünü ile birlikte dakikalar içerisinde yemek yapmaya hazır hale gelebilir, bu anlamda katkı sağlayabilirsiniz. Soğan, yemek kültürümüzde yeri ayrı olan ve hemen her yemekte kullanılan bir üründür. Zaman alıcı soğan doğrama işinden uzaklaşmak ve bu eylemi yapmak istemeyen kişiler için kurtarıcı nitelikte olan ürünü hemen her yemekte kullanabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı olarak tasarlanan bu ürünün fiyatının uygun olması, erişim kolaylığı sağlamaktadır. Böylece bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara ürüne ulaşabilir ve fayda sağlayabilirsiniz. Yemek yaparken ihtiyacınız olan soğanı bu üründen karşılayabilirsiniz.
Feast Dondurulmuş Soğan ürünüyle birlikte çok daha kısa süreler içerisinde yemekler hazırlayabilirsiniz. Besleyici özelliklerinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden hazırlanan bu ürünü birçok yemekte kullanabilir, afiyetle tüketebilirsiniz. Böylelikle çok daha verimli bir şekilde yemekler hazırlayabilirsiniz. Bu nedenle dondurulmuş soğan ürünü alarak fayda sağlamak için ürünü satın alıp kullanmanız yeterli olmaktadır. Siz de sitemiz üzerinden ilgili ürünü inceleyerek daha sonrasında sipariş verebilir, satın alabilir ve tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.