logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Patates Kroket 1,5 kg

Feast Patates Kroket 1,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Patates Kroket 1,5 kg

Feast Patates Kroket Silindir 1500 Gr

Feast Patates Kroket Silindir 1500 Gr ürünü, hem pratikliği ile sıkça tercih edilen hem de lezzeti ile sevilen bir ürün. Feast Patates Kroket Silindir dondurulmuş gıdanın dayanıklılığı ve hazırlanmasındaki kolaylıkla sofraların ve muhabbet zamanlarının da ayrılmaz bir parçası haline geliyor. 

Feast Patates Kroket Silindir 1500 Gr ile yemek hazırlamak için fazla vaktiniz olmasa bile doyurucu ve lezzetli bir öğün oluşturmanız mümkün hale geliyor. 

Feast Patates Kroket Silindir 1500 Gr ürünü, patateslerin en tazelerinden seçilerek özel baharat karışımları aracılığıyla harmanlanıyor. Lezzetli patatesler bu özel baharat karışımı ile daha bir lezzetli oluyor. 

Feast Patates Kroket Silindir 1500 Gr ürünü bunların yanında gramajının fazlalığı ile de kullanım rahatlığı ve sürekliliği sağlıyor. Feast Patates Kroket Silindir 1500 Gr ürünü, buzunun çözülmesine gerek duyulmadan hazırlanmasıyla da tüketiciye zaman kazandırıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.