logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Mısır 450 g
  • resm Feast Mısır 450 g

Feast Mısır 450 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Mısır 450 g


Feast Tatlı Mısır ürünü, lezzetli atıştırmalıklar arayan kişiler için özel olarak üretilmektedir. Tatlı, haşlanmış bir şekilde olan hazır mısır taneleri, kişilerin tüketmekten zevk aldığı ürünlerden birisidir.  Ayrıca bu ürün dondurulmuş olduğundan dolayı tazeliğinden ve besleyiciliğinden hiçbir şey kaybetmemektedir. Dondurulmuş olmasından ötürü tüketiminde de dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer ürünü çözdüyseniz mutlaka tüketmeniz gerekmektedir. Aksi halde birtakım riskler ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle ürünü aldığınızda tüketebileceğiniz kadarını çıkarmalı ve kalan kısmı derin dondurucuda muhafaza etmeniz yerinde olacaktır. Lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden hazırlanan bu ürün, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla dikkatleri çekmektedir. Bu nedenle ilgili ürüne kolay bir şekilde bütçenizi sarsmadan ulaşabilirsiniz.
Feast Tatlı Mısır ürünü sayesinde lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca yemeklerinizde de kullanabilir, farklı çeşitler deneyebilirsiniz. Lezzet, tat ve tazelik olarak hiçbir şey kaybetmeden hazırlanan bu ürünler, genel olarak pratiklik sağlamaktadır. Pratiklik açısından fayda sağlarken lezzetinden hiçbir şey kaybetmez. Siz de bu ürüne ulaşmak için sitemizde ilgili aramaları yapabilir, sonrasında satın alabilir ve tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.