logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Mısır 2,5 kg

Feast Mısır 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Mısır 2,5 kg

Feast Taze Mısır

Feast Taze Mısır, en zengin ve bereketli tarlalardan sofranıza uzanıyor. Tamamen doğal olan ürün, Feast markasının özel üretim sürecinden geçiyor. Bu sırada katkı içerebilecek olan bir maddenin eklenmemesi, ürünü tercih edeceklerin aklındaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

En iyi ve kaliteli olan özel tohumlar sayesinde boy veren mısırların, damak tadına hitap edenleri seçilerek hazırlanmış olan ürün, tazeliğini çok uzun bir süre boyunca muhafaza edebiliyor. Korunaklı bir paket içerisinde piyasaya sunulmakta. Böylelikle hijyen koşullarına da uygun.

Taze mısır, paketinden çıkarıldığı gibi hemen güzel kokusu ve orta sertlikte olan yapısıyla beklentilerinize yanıt veriyor. Değişik formatlarda kullanılabilir ve pişirilebilir. Son derece lezzetlidir.

Ürünü isterseniz tek başına tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda uygun pişirme koşullarını sağladıktan sonra da tüketme şansınız her daim var. Kısa sürede hemen pişmesi ise büyük avantaj. Çok fazla beklemiyorsunuz. Sofranıza gelen ürün, sanki az önce mısır tarlalarından toplanmış gibi çok taze. Yenimi rahat ve damak tadınızın tüm beklentilerinizi karşılayabiliyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.