logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Bezelye 450 g
  • resm Feast Bezelye 450 g

Feast Bezelye 450 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Bezelye 450 g


Feast Bezelye, örneğin pratik bir şekilde yemek yapmak istiyorsanız bu ürünü hazır bir şekilde kullanabilir, dakikalar içerisinde yemek yapabilirsiniz. Hazır dondurulmuş gıda ürünlerinde liderliğe oynayan Feast markası, bezelye sebzesinde de aynı şekilde hizmet görmektedir.  İlgili ürün dondurulmuş olduğundan dolayı pratiklik sağlayıcı niteliktedir. Bu nedenle ürünü, dondurulmuş gıdalara uygun şekilde tüketmeye özen gösteriniz. Ayrıca bu ürün ile beraber birçok yemek yapabilir, hız kazanabilirsiniz. Özellikle çalışan kişiler için kurtarıcı nitelikte olan ürün, uygun fiyatlı yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Böylece çok daha farklı şekillerde lezzetli yemekleri uygun fiyatlara hazırlayabilirsiniz.
Feast Bezelye ürünü sayesinde yemeklerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili ürünü inceleyebilir, sonrasında satın alarak tüketmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede fiyat avantajı dâhil olmak üzere pek çok konuda avantaj elde edebilirsiniz. Gerek lezzet gerekse kıvam açısından hiçbir unsurunu kaybetmeyen bu ürün ile nefis yemekler hazırlayabilirsiniz. Sıcak aile ortamınızda bu ürün ile birlikte yemek yapabilir, bunu tüketebilir ve farklılığa erişebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.