logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Feast Bezelye 2,5 kg

Feast Bezelye 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Feast Bezelye 2,5 kg

Feast Bezelye 2500 Gr

Feast Bezelye 2500 Gr, bezelye ayıklamakla uğraşmadan bezelyeyi yemeklerinizde kullanabilmenizi sağlıyor. paketi açtığınızda bezelyenin çözülmesini bile beklemeden direkt pişirebilir ve bezelye yemeğinizin tadını çıkabilirsiniz. Zamanında Ege Bölgesinden toplanan bezelyelerin o taze lezzetini yaz kış demeden evinizde yaşayabilirsiniz.

Bezelyelerin tazeliği ile yemekleriniz de güzelleşecek ve bu lezzete dayanamayacaksınız. Bezelyeyi pilavınıza, böreklerinize, diğer yemeklerinize karıştırarak ya da direkt bezelye yemeği yaparak bu mükemmel tadı damağınızda hissedebilirsiniz.

Sıkı şekilde paketlenmiş olan bezelyelerinizi buzluğunuzda uzun süre saklayabilir ve canınız istediği her an bezelye yiyebilmenin zevkini çıkarabilirsiniz. Bezelye aileniz için de çok sağlıklı bir yemek olarak Feast Bezelye sayesinde her an yanınızda olacak.

Kışın ortasında sevdiklerinizi bezelye yaparak şaşırtabilir ve onların da bu durumdan yararlanarak bezelyenin muhteşem tadına erişebilmelerini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız bezelyeyi severek yiyecek ve gelişimlerinde bunun etkilerini görecekler. Bezelyenin faydaları size her an eşlik edecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.