logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Familia Tuvalet Kağıdı 16'lı

Familia Tuvalet Kağıdı 16'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Tuvalet Kağıdı 16'lı

Familia Tuvalet Kağıdı 16’lı

Familia tuvalet kağıdı yumuşak ve dolgun yapısıyla kişisel temizliğinizde konfor sağlıyor! Üründe yapay beyazlatıcılar kullanılmamıştır. %100 saf selülozdan üretilmiştir. Bu ürün hem sizi hem sevdiklerinizi oldukça memnun bırakacak.

Yumuşacık dokusu sayesinde cildi tahriş etmeyen Familia tuvalet kağıdı rahatsız edici bir his bırakmaz. Suya değdiğinde hemen dağılmamasına rağmen suyun içine atıldığında kolayca eriyen bir yapıya sahiptir. Bu da tuvaletleri tıkamaması açısından bir avantaj sağlar.

Maksimum hijyen sağlayan ürün, son derece sağlıklı koşullarda, el değmeden üretilmektedir. Temizlik hissi sağlar, 16’lı paket halinde satılır. Tuvalet sonrasında temizliğin çok iyi yapılması önemlidir. İyi yapılmamış bir temizlik, mikropların hızla yayılmasına ve sağlığın bozulmasına yol açabilir.

Tuvaletlerden bulaşabilecek hastalıklara karşı hijyene dikkat etmek gerekir. Bunun için kişisel temizlik ürünlerinin özenle seçilmesi önemlidir. Familia tuvalet kağıdı, hijyen koşullarına uygun bir formülle geliştirilen, bu alanda başarılı bir üründür.

Sağladığı kalite, verdiği rahatlık ve hijyenik koşulları sayesinde Familia tuvalet kağıdı güvenli bir temizlik ürünüdür. Kalitesine göre oldukça uygun fiyatlarla sitemizde satışa sunulmuştur.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.