logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Familia Peçete 200'lü

Familia Peçete 200'lüAdet Fiyatı : 36,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 442,80 TL
Birim Fiyat: 36,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Peçete 200'lü

Familia Peçete 200’lü

Selüloz harmanı ve lifli yapısı sayesinde yüksek emicilik ve dayanıklılık özelliklerine sahip olan Familia Peçete yumuşak özelliklere de sahiptir. Ambalajındaki pratiklik kolay bir şekilde açıp kapatabilmenizi sağlar. Böylelikle mutfağınızda veya sofralarınızda peçetelerinizi daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ekstra yumuşaklık, emicilik ve dayanıklılık etkisine sahip olan Familia Peçeteler 200’lü paketler halinde satılmaktadır. Havlu peçete kategorimizde yer alan 200’lü Familia Peçeteler son derece ekonomik çözümler elde edebilmenizi sağlar.

Sofralarınızda kullanabileceğiniz Familia Peçeteleri dilerseniz mutfağınızın bir köşesinde de tutarak mutfağınızda yemek hazırlarken acil durumlarda kullanabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazası üzerinden sipariş verebileceğiniz Familia Peçeteler dayanıklı yapısı ile hijyenik sofralara sahip olmanızı sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.