logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Familia Mendil 10'lu

Familia Mendil 10'luAdet Fiyatı : 28,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 693,60 TL
Birim Fiyat: 28,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Mendil 10'lu

Familia Mendil 10lu

Evde, dışarıda, okulda çok amaçlı hijyenik mendil olarak kullanılabilecek Familia Mendil 10lu ürünü ile hayatınız kolaylaşıyor. Kaliteli selüloz dokusu ile cildinizin dostu olan Familia Mendil ile her ihtiyacınız olduğunda çantanızda mendiliniz bulunabilir.

Familia Mendil 10lu ürünü ile ister evinizde ister dışarıda hijyen sizinle. Güzel, yumuşak ve emici dokusu ile kullanımı oldukça konforlu olan Familia Mendil, onlu toptan seçeneği ile uzun süreli kullanıma hitap ediyor.

Dayanıklı ve yumuşak dokusu ile soğuk algınlığı dönemlerinin ilk yardımcısı Familia Mendil 10lu ürünü, günlük eylemlerinizi kolaylaştıracak, her istediğinizde yanınızda taşıyabileceğiniz bir mendil olma özelliği taşıyor.

Familia Mendil 10lu ürünü ile kişisel temizlik çok daha keyifli bir hale geliyor. Güçlü etiketi ile daha uzun süre dış etkilerden korunan paketi ile uzun süre, son yaprağına kadar hijyenik kalan Familia Mendil 10lu ürünü, akıllı bir seçim.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.