logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Falım Nane Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Falım Nane Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Sepette %10 İndirim

Adet Fiyatı : 29,99 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 599,80 TL
Birim Fiyat: 29,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Falım Nane Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Falım Sakız Naneli ’lü

Sakız ağacından elde edilen ve mastiche ismi verilen bir madde, çeşitli işlemlerden geçerek, severek çiğnediğimiz sakız ürünü haline geliyor. Sade olarak üretilen sakız ürününün yanı sıra çeşitli meyvelerde ve bitki karışımlarından üretilen türleri de var. Falım Sakız Naneli de bunlar arasında en çok tercih edilenlerden birisi.

Sakızın birçok faydası var. Sakız çiğnendiğinde beyin kendisini çalışıyormuş gibi hissediyor ve yeni sinir hücreleri üretiyor. Hafızaya ve zekâya katkısı da var. Ağız kısmında üretilen sindirim salgılarını çoğalttığı için az da olsa zayıflamaya etkisi de bulunuyor.

Sakız kategorisinde paketler halinde satışa sunulan Falım Sakız Naneli, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.