logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Falım Çilek Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Falım Çilek Aromalı Tekli Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 70,00 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1400,00 TL
Birim Fiyat: 70,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Falım Çilek Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Falım Sakız Çilekli 100’lü

Yediden yetmişe vazgeçilmez bir tutku olan sakızlar Falım kalitesi ile ufak paketlerde çilekli formunda sizlere sunuluyor.

Dişlerinizin dostu olan Falım sakızları serin ve rutubetsiz olan mekanlarda muhafaza ettiğiniz zaman son kullanma tarihine kadar güvenilir şekilde çiğneyebilirsiniz.

Aromalı sakızlardan hoşlananlar için üretilen çilekli Falım sakızları cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz. Günün her anında çiğneyebileceğiniz eşsiz çilek aromalı sakızları ikram şeklinde arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

Sakız kategorimizde yer alan Falım Sakız Çilekli 100’lü siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa süre içerisinde adresinize kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.