logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 72'li

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 72'liAdet Fiyatı : 399,95 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 1199,86 TL
Birim Fiyat: 399,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 72'li

Fairy Platinum 72 li

Bulaşık makinelerinin performansının en büyük belirleyicilerinin başında kesinlikle kullanılan deterjan geliyor. Deterjan seçimi doğru yapılmadığı durumlarda bardaklarda kirli ve puslu bir görünüm oluşabiliyor. İşte bu noktada imdada Fairy yetişiyor. Tüm bulaşıkların anında temizlenmesini ve parlak bir görünüm almasını sağlayan bu deterjan tuz, parlatıcı gibi ek materyaller kullanmanızı da gerektirmeyecek!

Fairy bulaşık deterjanlarının sağlığı olumsuz yönde etkilememesi için de gerekli global testlerden geçirilmiştir. Bu şekilde herhangi bir biçimde sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek yapıda olmayacağının da garantisi veriliyor. En özel takımlarınızı dahi Platinium serisi ile gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Tabaklarda ya da en hassas bardaklarda dahi bir deformasyon meydana gelmeyecek!

Fairy Platinum 72 li olarak satışa sunulmakta ve oldukça uygun fiyatları ile de dikkat çekmekte. Ürüne Bizim Toptan ayrıcalığı ile erişim sağladığınız zaman elde edilecek olan fiyatın çok daha makul olacağından emin olabilirsiniz! Bizim Toptan piyasada en kaliteli ürünlere en güvenilir şekilde makul fiyatlar üzeriden erişim sağlamanız için size şans veriyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.