logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 13'lü

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 13'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 13'lü

Fairy Platinum Plus 13’lü

Fairy Platinum Plus 13’lü, anti mat teknolojisiyle, bulaşık makinesindeki malzemelerinizi aşınmaktan ve soluk görünmekten koruyor. 13 kapsüllü modern dizaynıyla, her yıkama için sunduğu küçük, şık tabletleri makinenizi de kireçlenmeye karşı güçlendiriyor. 

Fairy Platinum Plus, geliştirilmiş koruma tekniğiyle, parlak metalik gri paketindeki koruyucu kapsülleriyle göz dolduruyor. En ağır lekelere, beklemiş inatçı kirlere ve kötü kokulara karşı önlem sağladığı gibi; cam ürünlerdeki çizilmeye ve gümüş ürünlerdeki renk kaybına karşı da büyük hassasiyet geliştiriyor.

Bu koruyucu tabletler, hepsi bir arada etkisiyle, kısa programlı bulaşık makinelerinde de kullanılarak, ekonomik anlamda enerji tasarrufuna olanak sunuyor. 

Yüksek tabanlı ve sıvı katkılı tabletler suda rahatça çözüldükleri gibi, hiçbir kalıntı bırakmaksızın, makinelerin iyice durulanmasını da sağlıyor. Yağ kalıntılarını gidermede, tuz ve parlatıcı etkisiyle de etkili bir korumaya sahip bu deterjan, özellikle hanımlar tarafından güvenle tercih ediliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.