logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 1,35 L

Fairy Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 1,35 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 1,35 L

Fairy Bulaşık Deterjanı Limon 1440 Ml

Beklemiş ve kurumuş bulaşıkları dahi suda bekletme etkisi sayesinde kolaylıkla çıkarabilen Fairy Bulaşık Deterjanı Limon muhteşem bir limon kokusuna sahip. Ferah kokusu sayesinde bulaşık yıkamak daha keyifli hale gelebilir. Ürün yağı anında çözerek bulaşıkların daha kısa sürede yıkanmasını sağlayabiliyor.

Fairy Bulaşık Deterjanı Limon komple hijyen sağlayan bir ürün. Az miktarda kullanılsa dahi ideal oranda köpük sunan ve köpük sayesinde kirlerin mutfak malzemelerinden hemen ayrılmasını sağlayan ürün dermatolojik testlerden de geçirilmiş durumda.

Pet ambalaj içerisinde 1440 ml bulaşık deterjanı bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinden temin edebilirsiniz. Kullandığınız temizlik malzemeleri ve deterjan çeşitlerinin tamamı Bizim Toptan internet mağazasında. Tüm istediğiniz ürünler bir tıkla kapınıza gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.