logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 84'lü

Fairy Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 84'lüAdet Fiyatı : 399,95 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 1199,86 TL
Birim Fiyat: 399,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 84'lü

Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Mak. Tableti 84lü 3 Adet

Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Mak. Tableti 84lü tabletler uzun süre kullanım sağladığı için çok avantajlıdır. Tek kapsülde 3 etkiye barındıran bulaşık makinesi tableti en zorlu kirlerin bile üstesinden gelmektedir.

Hepsi bir arada bulaşık makinesi tableti ile 24 saat beklemiş en zorlu yağ kirleri ile bile savaşır. Ultra çözünür kesecik sıkıştırılmış tabletlere göre daha çabuk çözünür. Çabuk çözünen kapsüller hepsi bir arada temizlik için hemen savaşmaya başlar ve en güçlü kirleri bile söker atar.

En zorlu yemek kirlerini bile arındıran hepsi bir arada formülü ile mükemmel sonuçlar ortaya koyuyor. 24 saat beklemiş yağ kirleri gibi çok zor kirlerin bile Fairy ile üstesinden gelebilirsiniz.

Hepsi bir arada bulaşık makinesi tableti kısa programda bile mükemmel bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Yağı ve kiri hemen çözen tablet mükemmel parlaklık vererek tabak, tencere, kaşık çatallarınız ilk günkü gibi yepyeni kalacaktır. Bulaşıklarınızdaki en zorlu kirler bile Fairy ile anında çözünecek ve bulaşıklarınıza mükemmel bir parlaklık verecektir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.