logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fa Karma Roll-On 50 ml

Fa Karma Roll-On 50 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fa Karma Roll-On 50 ml

Fa Roll-On Karma

Fa roll-on karma boyu ile tüFa Roll-On Karma gün ferah gezmenize yardımcı olur. Bir kere kullandıktan sonra yakaladığınız o eşsiz rahatlama ve temizlik hissini her zaman istersiniz.

Fa roll-on koltuk altının can dostu. Yaz günlerinde terleme sorununa engel olan, tüm gün eşsiz bir koku ile gezmenize yardımcı olan roll-on, boyundan büyük işler başarıyor diyebiliriz.

Güzel kokmak herkesin hakkı. Minik bir roll-on sayesinde tüm gün güzel kokmak ise herkesin isteyeceği bir şey. Bu güzel ve eşsiz kokular ile tüm gün ferah bir şekilde gezebilirsiniz.

Koltuk altı terlemesi herkesin çilelerinden biri. Bu duruma en güzel koku ve en uzun süre ile çare olan roll-on, her evde bulunması gereken ürünlerden biri. Güzel kokmak ve ferah gezmek herkesin hakkı. Bunun için minik bir roll-on yeterli diyebiliriz. Bütün gün ferah gezmenize yardımcı olan sadık dostlar roll-onlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.