logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evy Baby Jumbo Mini 2 42'li

Evy Baby Jumbo Mini 2 42'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evy Baby Jumbo Mini 2 42'li

Evy Baby Jumbo Mini 2 42li

Evy Baby Jumbo Mini 2 42li sayesinde bebeklerinizin hassas derisine zarar vermeden değişim sağlanabilir. Uzun süreler kuru kalma garantili olan bu bezin yumuşacık dokusu piyasada fark yaratan bir etki ortaya koyuyor. 

Farklı beden ve boyutları olan ürünler verimliliği ile dikkat çekiyor. Bebeğinizin yaşına ve beden ölçülerine göre sipariş verme adımını siz de tamamlayabilirsiniz. 

Bebek bezi üretim adımlarında sadece bebeklerin sağlıklarına uygun olan materyaller kullanılıyor. Gerekli olan alerjik ve dermatolojik olan testlerden geçirilmiş bir alt yapı kendini göstermektedir. Evy Baby onaylı olan bu ürünleri oldukça makul fiyata ve toplu bir biçimde kişilere iletmeye devam ediyor. 

Evy Baby sızdırmazlık garantili yapısı ile piyasanın en sık tercih edilen ürünleri arasındadır. Uzun saatler boyunca çocukların rahatsız olmadan huzurlu bir uyku çekmeleri için bu tasarıma özel olarak imza atılmıştır. Siz de kullanarak konforun tadını çıkarın. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.