logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evy Baby Jumbo Midi 3 34'lü

Evy Baby Jumbo Midi 3 34'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evy Baby Jumbo Midi 3 34'lü

Evy Baby Jumbo Midi 3 (34lü)

Bebeklerimizin cildi bizler için son derece önemlidir. Bu sebeple bebek bezi alışverişi yaparken de son derece temkinli ve titiz davranırız. Bebeğin rahatsız olması için pişik veya herhangi problemlere karşı oldukça fazla araştırma yapar ve de en iyi bebek bezi markasını seçmeye çalışır bu sebeple bebek bezi seçerken önemli faktörler arasında bebeğin cilt sağlığı oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Evy baby jumbo midi 3 (34’lü) ise bunların hepsini sizler için düşünmüş ve de sizler için üretime sunmuştur. Bu sebeple hem bebeğinizin cilt sağlığını önemserken hem de sizlerin ceplerini düşünerek oldukça ekonomik bir fiyatlandırma yapmıştır.

Tercih ederken ise 34’lü çeşidini seçtiğinizde hem kolay bitmeyecek hem oldukça ekonomik bir fiyatta almış olacaksınız. Bebekler son derece hassas yapıda olmakla beraber oldukça da hassaslardır. Bu sebeple bebek bezi alırken cilt sağlıklarına son derece dikkat edilmelidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.