logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evy Baby Jumbo Maxi 4 30'lu

Evy Baby Jumbo Maxi 4 30'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evy Baby Jumbo Maxi 4 30'lu

Evy Baby Jumbo Maxi 4- 30’lu

Evy Baby bebeğinizin cildinde mükemmel kuruluk sağlarken vücuduna da uyum sağlayarak en büyük yardımcınız olacak. Patentli Flexdry özelli sayesinde bebeğinizin hassas cildinde maksimum derecede kuruluk sağlarken bebeğiniz gülücükler saçıyor. 

Bebeğinizin cilt sağlığını maksimum derecede koruyan Evy Baby, şimdi de Evy Baby Jumbo Maksi 4- 30’lu paketi ile de oldukça ekonomik. Hem bebeğinizin hassas cildini korurken hem de gece boyunca bebeğinizin kuru ve deliksiz uyumasını sağlar. Bu şekilde Evy Baby ile hem içiniz rahat hem bebeğiniz gece boyu huzurlu.

Mükemmel anneler mükemmel bebek bezi kullanır. Bebeğinizin cildi ilk günkü gibi canlı ve taze kalırken Evy Baby pişik oluşumunu önler. Hava alan dokusu ve bebeğinizin bacaklarına ve bel bölgesine tam oturan tasarımı sayesinde tüm sıvılar bezin içine hapsedilir ve süper emici formülü ile bebeğinizin cildi kuru kalır.

Evy Baby bebek bezleri tüm boy ve kilodaki bebekler için özel olarak tasarlanmıştır. Kaliteli ve hesaplı ürünleri ile Evy Baby süper emici.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.