logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evy Baby Jumbo Junior 5 24'lü

Evy Baby Jumbo Junior 5 24'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evy Baby Jumbo Junior 5 24'lü

Evy Baby Jumbo Junior 5- 24’lü

Evy Maby bebeğiniz için en üst düzeyde kuruluk sağlarken bebeğinizin vücuduna mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Bebeğiniz Evy Baby ile rahatça hareket ederken Flexdry özelliği ile en üst düzeyde kuruluk sağlarken pişik oluşması engelleniyor.

Bebeğinizin cilt sağlığını en üst düzeyde koruyan Evy Baby, şimdi de Evy Baby Jumbo Junior 5- 24’lü paketi ile en ekonomik seçeneği sunuyor.  Evy Baby ile hem bebeğinizin cilt sağlığı kontrol altında, hem de siz ve bebeğiniz tüm gece deliksiz bir uykuda.

Mükemmel bebek bezi arayanların ilk tercihi Evy Baby bebek bezi. Bebeğinizin hassas cildinin yapısı her zaman korunurken Evy Baby pişik oluşumunu önler. Evy Baby pamuksu üst yüzeyi ile hassas cildi için özeldir ve bebeğinizin bacaklarına ve beline tam kavraması sayesinde tüm sıvılar bezin içine hapsedilir ve üstün emici formülü ile günün her anı kuru kalır.

Evy Baby bebek bezleri tüm boy ve kilodaki bebekler için özel olarak tasarlanmıştır. Kaliteli ve hesaplı ürünleri ile Evy Baby ortada hiç sıvı bırakmaz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.