logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evy Baby Jumbo Extra Large 6 20'li

Evy Baby Jumbo Extra Large 6 20'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evy Baby Jumbo Extra Large 6 20'li


Söz konusu bebeğiniz olduğunda, rahatlığı sunmak için her şeyi yaparsınız. Evy Baby Jumbo Extra Large ürünü, bebeğinizin cildi ile tam uyumlu olarak hizmet görmektedir. Bebeğinize ekstra hareket kısıtlılığı sağlamamak adına bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte daha ilk günden itibaren Evy Baby kalitesiyle birlikte çocuğunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan ve esnek yapısıyla rahatlık sunan bu ürün aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Böylece rahatlığı çok daha makul fiyatlara satın alabilirsiniz. Öte yandan bel bölgesinde herhangi bir sıkma ya da hareket kısıtlılığı olmaması için ürün, özel olarak tasarlanmıştır.
Evy Baby Jumbo Extra Large ile bebeğiniz hiç olmadığı kadar rahat edecektir. Esnek yapısı ve cilde tam oturan özellikleriyle adeta özgürlüğün tadı Evy Baby ile gelmektedir. Bununla birlikte bebeğinizin altını pratik bir şekilde bağlayabilmeniz için ürün özel olarak tasarlanmıştır. Siz de bu rahatlığa erişmek için sitemizi ziyaret edebilir, ürünü inceleyebilir ve sonrasında satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.