logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evren Lüks Kabak Çekirdeği 1 kg

Evren Lüks Kabak Çekirdeği 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evren Lüks Kabak Çekirdeği 1 kg

Evren Lüks Kabak Çekirdeği

Evde sinema ve dizi keyfi yaşadığınızda ya da arkadaşlarınız ile bir araya geldiğinizde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli kılmak için Evren Lüks Kabak Çekirdeği tercih edebilirsiniz. Kabak çekirdeği çinko bakımından zengin bir kuruyemiştir. Günlük çinko ihtiyacınızı karşılamak için de tercih edebilirsiniz.

Evren Lüks Kabak Çekirdeği lezzetli ve kolay tüketilen bir kuruyemiş türü. Aynı zamanda magnezyum, Omega 3 ve demir gibi vücut sağlığı için son derece önemli olan mineralleri de içeriyor.

Ambalaj içerisinde kabak çekirdeği bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının kuruyemiş kategorisinden ürünü temin edebilir ve kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasından tercih ettiğiniz tüm ürünler kısa sürede adresinize ulaştırılır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.