logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evren Kokteyl Lüks Kuruyemiş 1 kg

Evren Kokteyl Lüks Kuruyemiş 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evren Kokteyl Lüks Kuruyemiş 1 kg

Evren Kokteyl Lüks Kuruyemiş

Leblebi, fıstık, kabak çekirdeği, fındık ve antep fıstığından oluşan Evren Kokteyl Lüks Kuruyemiş lezzet şöleninin bir diğer adı. Kuruyemişlerin her biri şifa kaynağıdır. Sağlık için son derece faydalı olan kuruyemiş çeşitlerinden oluşan bu kokteyli, gün içerisinde dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

Evren Kokteyl Lüks Kuruyemiş yüksek oranda demir, kalsiyum, magnezyum, karbonhidrat ve protein içeriyor. Bu sayede hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirirken sağlığınızı korumanıza da yardımcı oluyor. Ürün 1 kilogramlık paket içerisinde yer alıyor.

En sevdiğiniz kuruyemiş çeşitleri gibi bu ürün de Bizim Toptan internet mağazasının kuruyemiş kategorisinde yer alıyor. Kokteyl formunda karıştırılarak hazırlanmış karışık kuruyemiş çeşitlerini de yine bu kategoride bulabilirsiniz. En sağlıklı atıştırmalıklar için Bizim Toptan size yeter.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.