logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evren Kabuklu Yer Fıstığı 1 kg

Evren Kabuklu Yer Fıstığı 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evren Kabuklu Yer Fıstığı 1 kg

Evren Kabuklu Yer Fıstığı

Hem atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz hem de hazırladığınız tatlı çeşitlerini lezzetlendirmek için kullanabileceğiniz kuruyemişler arasında Evren Kabuklu Yer Fıstığı da bulunuyor. Yer fıstığı sağlık açısından da son derece faydalı bir gıdadır.

Yer fıstıklarını ezerek kırıntı haline getirebilir ve tatlılarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Evren Kabuklu Yer Fıstığı sodyum bakımından zengin bir üründür. Her 100 gram yer fıstığı içinde 405 mg sodyum, 21,4 gr protein, 46 gr yağ, 2,3 mg C vitamini, 1,3 mg B6 vitamini ve 26,8 gr karbonhidrat içeriyor.

Ambalaj içerisinde kabuklu yer fıstığı bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının kuruyemiş kategorisinden temin edebilirsiniz. Atıştırmalık olarak tercih ettiğiniz ürünlerin tümünü internet mağazasından temin edebilirsiniz. Böylece ürünler kapınıza kadar ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.