logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evren Dakota Ayçekirdeği 250 g

Evren Dakota Ayçekirdeği 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evren Dakota Ayçekirdeği 250 g


Evde, parkta, piknikte, film izlerken, televizyonda zap yaparken, müzik dinlerken, yalnızken, aileyle, dostlarla vazgeçilmez eğlencemiz çekirdek çitlemek Evren Dakota Ayçekirdeği büyüklüğündeki paketi ile keyfinizi iki katına çıkarıyor.
İster yorgun bir günün ardından eve gelip televizyonun karşısına oturduğunuzda, isterse dostlarla bir demlik çayın yanında elimize doldurduğumuz bir avuç mutluluktur. Bir kere Evren Dakota Ayçekirdeği  ‘ nin tadına vardınız mı saatlerce duramazsınız.
Kapı çalıp habersizce misafirleriniz geldiyse, ilk kurtarıcınız yediden yetmişe herkesin sevgilisi Evren Dakota Ay Çekirdeği olur. Hem misafirlerin gözdesi de budur.
Güneşli bir bahar gününde sevdiklerinizle piknik keyfi yaparken, mangalın hazır olmasını beklerken yemyeşil çimenlerin üzerine oturup Evren Dakota Ay Çekirdeği’nin keyfini çıkartmayı kim istemez ki?
Sizin de keyifli zamanlarınızın favori atıştırmalığı ay çekirdeği ise Evren Dakota Ayçekirdeği‘nin lezzeti sizi saracak. Beklemeyin, vaktinizi çitleyerek değerlendirin!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.