logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Evren Dakota Ay Çekirdek 1 kg

Evren Dakota Ay Çekirdek 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evren Dakota Ay Çekirdek 1 kg

Evren Dakota Ay Çekirdeği

Özel olarak toplanan ve paketlenen Evren Dakota ay çekirdeği, uzun süre ilk günkü tazeliğini korur. Ambalajı açılmadığı sürece tadında ya da dokusunda herhangi bir bozulma oluşmaz. Tuzlu yapısı sayesinde ay çekirdeği tutkunları için doğru tercihlerden biridir.

Paketli ambalajı son derece pratik ve aynı zamanda kullanışlıdır. Sağlık açısından zararlı olmadığı gibi en sevilen kuruyemiş alternatifleri arasında gösterilir. Taze ve aromatik lezzeti sayesinde herkesin damak zevkine hitap eder.

Ay çekirdeği tarlalarından alınan ürünler, kavurma işlemleri gerçekleştirildikten sonra paketlenir ve tüketime hazır hale gelir. Çekirdek tutkunları için üretilmiştir. Tuzlu formülü ise lezzetinin artmasına yardımcı olur. Farklı kuruyemişler ile birlikte sıklıkla tercih edilir.

Ambalajı sağlam ve dayanıklı olduğu için kısa sürede deforme olmaz. Patlama ya da yırtılma sorunları yaşamadan uzun süre saklamak mümkündür. Açıldıktan sonra ise kısa sürede tüketmek, ürünün tazeliğinin geçmeden kullanılması açısından faydalı olacaktır. Herkesin damak zevkine hitap edebilecek, en sevilen kuruyemiş alternatiflerinden biri olarak karşımıza çıkar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.