logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Evren Ayçekirdeği Lüks 1 kg

Evren Ayçekirdeği Lüks 1 kg

3 Adet üzeri 30,48 TL

Adet Fiyatı : 31,75 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 182,10 TL
Birim Fiyat: 30,35 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Evren Ayçekirdeği Lüks 1 kg

Evren Ayçekirdeği Lüks

Evren Ayçekirdeği Lüks paketlerinde ay çekirdeği bulunmaktadır. Uzun kış gecelerinin ve sıcak yaz aylarının vazgeçilmez bir dostu olan ay çekirdeklerini televizyon karşısında tüketebilirsiniz.

Sevdikleriniz ile paylaşarak daha lezzetli ve keyifli bir şekilde tüketebileceğiniz Evren ay çekirdekleri çıtır çıtır ve taze kıvamı ile uzun süre boyunca tüketilebilir kıvamdadır. Nemden ve sıcaktan koruyarak muhafaza ettiğiniz zaman çekirdeklerinizin taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Paketini açtığınız çekirdeğinizi uzun süre tüketebilmek için cam bir kavanozun içerisinde dilediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Şık ambalajı ve ekonomik ile çekirdek sevenlere sunulan Evren ay çekirdeklerine kuruyemiş kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazası üzerinden siparişlerinizi vererek adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.