logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Tartini Frambuazlı Turta 171 g

Eti Tartini Frambuazlı Turta 171 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Tartini Frambuazlı Turta 171 g

Eti Tartini Frambuazlı Turta

Bu kolay yaz pastası, muhteşem yakut kırmızı ahududu ile ağzına kadar doludur. En taze meyvelerin ve kıtır dış kaplamanın lezzetine karşı koymak imkânsızdır. Büyük küçük herkesin severek yediği Eti Tartini Frambuazlı Turta, çayın yanında ikram etmek için mükemmel bir seçenektir.

Çok çeşitli sunum özelliği sayesinde mükemmel bir görünüme sahiptir. Kremşanti ile süsleyebilir, üzerine pudra şekeri dökebilir ya da taze nane ile servis edebilirsiniz.

Aniden gelen misafirlere karşı hazırlıksız yakalanma derdini ortadan kaldırır. Dilerseniz birkaç dakika ısıtarak, dilerseniz paketinden çıkardığınız gibi servise ve sunuma hazırdır. Eti Tartini Frambuazlı Turta Bizim Toptan mağazalarında toplu veya tekli olarak satışa sunulmaktadır. İhtiyacınız kadarını sipariş edebilir, afiyetle yiyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.