logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petito Çıtır Toplu Çikolata 16 g 15'li

Eti Petito Çıtır Toplu Çikolata 16 g 15'liPaket Fiyatı (15 Adet) : 103,50 TL
Birim Fiyat: 6,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petito Çıtır Toplu Çikolata 16 g 15'li

Eti Petito Çıtır Toplu

Eti kalitesi ile üretilen çikolata topları Eti Petito lezzeti ile sizlere sunuyoruz. Severek yenilen Eti Petito Ayıcıkları şimdi Eti Petito Çıtır Toplu paketinde çok lezzetli.

En sevilen Eti Petito ayıcıkları şimdi çıtır çıtır top şeklinde gününüze eğlence katacak. Eti Petito Çıtır Topların lezzetine asla hayır diyemeyecek, hiç yanınızdan ayırmayacaksınız. Özellikle çocukların en sevdiği lezzetli çikolatalar her zamanki gibi Eti kalitesi ile sizlerle buluşuyor.

Eti Petito ayıcığı sütlü çikolata ile enfes bir şekilde bir araya gelirken hem harika bir görünüme hem de harika bir lezzete kavuşuyor. Eğlenceli görüntüsünün yanı sıra bol lezzetli olan Eti Petito lezzetine ilave olarak bir de çıtır topların lezzeti ekleniyor.

Tatlı krizlerinizde en lezzetli Eti Petito Çıtır Toplar ile imdadınıza yetişirken, hafif bir çikolata olmasıyla da istediğiniz her an yanınızda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.